O nas

Firma sprzątająca EXTRA CLEAN zapewnia kompleksowe usługi sprzątające w Państwa domach, firmach, biurach, urzędach, szpitalach, centrach handlowych i wielu, wielu innych! Nasze usługi wykonujemy wszędzie tam gdzie jesteśmy potrzebni. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy po to, by Państwu żyło się łatwiej i przyjemniej! Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaproponować najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie, bo to Wasze zadowolenie jest naszą miarą sukcesu. Jesteśmy elastyczni w zakresie oferowanych usług.

Dzięki Państwa zadowoleniu ze świadczonych przez nas usług, możemy ciągle się rozwijać oraz poszerzać naszą ofertę, dostosowując ją do oczekiwań naszych Klientów.

Na naszą markę składają się:

  • Odpowiednio wyszkoleni i przygotowani pracownicy,
  • Najnowocześniejszy sprzęt czyszczący w tym między innymi najwyższej jakości na rynku odkurzacze piorące, maszyny szorujące, automaty szorująco-zbierające.
  • Środki czyszczące, które spełniają nawet najwyższe wymagania

Nie boimy się nazywać profesjonalistami w swojej dziedzinie, bo naszą pasją jest dbanie o każdy dom i każde miejsce pracy z należytą starannością. Dlatego dajemy Ci gwarancję 100% zadowolenia z naszych wszystkich usług które świadczymy.

Skorzystaj z naszych usług już dziś a gwarantujemy, że dołączysz do grona polecających nas Klientów!